Czas i koszty dostawy
Koszt przesyłki

Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia, a także od wybranej przez Was formy przesyłki (ekonomiczna, priorytetowa, Paczkomat, kurier).  Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i tylko raz ponosicie koszt dostawy. 

Jeśli jakiejś formy przesyłki nie ma w sklepie - napiszcie, może uda się ją zrealizować według Wszej potrzeby.

Koszty wysyłki na terenie Polski dodają się podczas realizacji zamówienia w koszyku.

Koszty wysyłki poza granice Polski zależą od kraju wysyłki. Przykładowo:

  • Europa - przesyłka listowa polecona (z dowodem nadania) - do 65 zł
  • Pozostałe kraje - przesyłka listowa polecona (z dowodem nadania) - od 130 zł

 

Czas dostawy

Wasze zakupy wysyłam tuż po zaksięgowaniu kwoty na moim koncie. Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 3 do 14 dni roboczych - jeśli produkt jest dostępny w wybranym przez Was rozmiarze od ręki i nie wymaga personalizacji.
W innych przypadkach czas realizacji jest wydłużony, nawet do 8 tygodni. Dlaczego tak? Wiąże się to z czasem oczekiwania na materiały i komponenty, gdyż większość zamówień szyję według zapotrzebowania, nie prowadzę super magazynu z mnóstwem zapasów, staram się szyć na bieżąco. 
 
 
Życzenia specjalne
Jeśli potrzebujesz, aby Twoje zakupy zapakowane zostały w wyjątkowy sposób - na prezent, niespodziankę, jeśli potrzebujesz personalizacji, chcesz zmienić jakiś kolor na inny, lub cokolwiek innego - napisz, zobaczymy, co da się zrobić ;)
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl