O marce
  
 
Marka powstała z potrzeby ubierania dziewczyn i kobiet, które mają dystans od mody, lubią bawić się kolorem, ciekawymi nadrukami, czasem lubią błyszczeć, szeleścić, a czasem zawinąć się w dzianinę i dumnie paradować w dresie. Mamy różne potrzeby, ale wszystkie lubimy czuć się komfortowo, swobodnie, a w codziennym życiu zapominać o tym, co mamy na sobie. Nie dlatego, że jest nam wszystko jedno, ale dlatego, że tak dobrze czujemy się w tym co nosimy.
 
Fascynuje mnie styl uliczny lat 90-tych, soczystość kolorów, przeskalowane i kombinowane kroje. Inspirując się tym klimatem, tworzę dla ubrania skrojone na trening, na wypoczynek, do pracy, na turystyczne eskapady i szalone taneczne noce
 
Tak sobie myślę, że marszka jest trochę o mnie i o tym, czym chcę się z Wami dzielić. O tym, że tych kolorowych i odjechanych ciuchów nie można trzymać w szafie "na potem", że warto mieć swój styl, taki, w jakim czujesz się swobodnie (na ciele i duszy). Żeby dbać o ciało, bo jest jedno, ale wsuwać paluszki też ;) O tym, że warto podróżować, szanować kosmos, dużo tańczyć pod księżycem i lubić ludzi. 
 
I wierzę, że jest takich jak ja dużo więcej. I to dla Was te ubrania.
 
Marta
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl