Zmiany zmiany zmiany! 0
Zmiany zmiany zmiany!

Dziewczyny moje, z nowiem w Baranie i drugą już marszkową wiosną, pora na zmiany. Cieszy mnie ubieranie Was, doradzanie i wysyłanie w świat kawałka mojej nieskrępowanej estetyki. Kocham robić ciuchy, wracać do przeszłości, kleić te dresiarskie bluzy i szeleścić ortalionem, bo sprawia mi to wiele radości. I chcę robić to dla Was nadal, ale kilka rzeczy potrzebuję zmodyfikować.

czytaj całość »
Koniec Polski i początek wszystkiego - fotorelacja z Mama gathering: festiwal 0
Koniec Polski i początek wszystkiego - fotorelacja z Mama gathering: festiwal

Pierwszy ciepły lipcowy weekend spędziłam z Dorotą i Agą 700 km od domu na Mama gathering: festiwal - pierwszym plenerowym festiwalu dedykowanym kobietom. Gdyby dziewczyny organizujące wydarzenie nie napisały do mnie na początku roku pewnie nie trafiłabym do Wolimierza, nie spacerowała w jasne noce między latającymi świetlikami, pewnie nie marzłabym na snopkach słomy na koncertach, a już na pewno nie oglądałabym, jak pięknie wyglądacie w moich bluzach w tych pięknych okolicznościach przyrody.

czytaj całość »
Ewa Kępka - hocki, klocki i psie sporty 0
Ewa Kępka - hocki, klocki i psie sporty

Od dziecka miałam przyklejoną łatkę "psia mama", która niestety nie miała do końca radosnego wydźwięku. Zawsze wiedziałam, ze ja nie chce "tylko mieć psa", ja chcę być z nim i robić coś, cokolwiek. Wszyscy w koło tylko posiadali psa, a mi od zawsze było szkoda tych zwierzątek, które wiecznie uciekały i szukały atrakcji. Dlatego pierwszy kontakt z psem miałam już jako dziecko i petsitting uprawiam tak naprawdę od 6 roku życia, bo zawsze był to pies sąsiadów. 

czytaj całość »
Sandra Bauer - trenerka wspinaczki sportowej 0
Sandra Bauer - trenerka wspinaczki sportowej

Sandra Bauer o żelaznych palcach i stalowym bicku. A wszystko to dzięki wspinaczce, którą od prawie 16 lat jest jej największa miłością. Sandra prowadzi kilka wspinaczkowych sekcji zwanych dźwięcznie Sektą Sardyny, jest prezeską Okręgowego Związku Wspinaczki Sportowej i sędzią zawodów Polskiego Związku Alpinizmu.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl